Telefon  +55 232 66 64

Mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do kontaktu

Adres Firmy

INTERMET Kotły Grzewcze Sp. Z o.o. S.K.A.
82-300 Elbląg
Nowina 35 (dojazd z DK nr E77)

Krzysztof Juchniewicz
Telefon+48 502 530 364


Zbigniew Juchniewicz
Telefon+48 502 530 368

 

Marcin Potrapeluk
Telefon+48 509 632 382

 

Dział konstrukcyjny

Katarzyna Niewczas
Email katarzyna@intermet.biz


Mateusz Kalinowski
Email mateusz@intermet.biz


Karolina Juchniewicz
Email karolina@intermet.biz

 

Dział handlowy

Karolina Juchniewicz
Email karolina@intermet.biz

Biuro

Małgorzata Kufel | Księgowość
Email malgorzata@intermet.biz

Rafał Sadowski | Produkcja
Email produkcja@intermet.biz 

Arkadiusz Osiecki | Magazyn
Email magazyn@intermet.biz

Dział prawny

Justyna Juchniewicz
Email justyna@intermet.biz

firma budynek

 

Napisz do nas

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.